Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Dekoracje na przyjęcia

Ciekawe dekoracje to podstawa każdego przyjęcia! Dlatego dziś piszemy o akcesoriach, które sprawdzą się na każdą okazję. Urodzinowego szampana serwujemy w eleganckich kieliszkach, a przekąski podajemy na ekstrawaganckich talerzykach w różnych wzorach. Girlandy z balonów i świece zapachowe zapewniają stylową atmosferę. Niech to przyjęcie będzie wyjątkowe dzięki idealnie dobranym dekoracjom! Niezależnie od tego, czy są to urodziny, wesele czy Sylwester? Żadne przyjęcie nie będzie w pełni udane bez ciekawych ozdób. Dzięki odpowiednim dekoracjom wykreujesz odświętny nastrój, a uroczystość stanie się udanym wydarzeniem! Nasi eksperci podpowiedzą Ci, czego potrzebujesz do stworzenia niezapominanych dekoracji na przyjęcie.

Dekoracje bez których nie może odbyć się żadne przyjęcie

Nie poprzestawaj na kolorowych balonach kupionych w sklepie. Jeszcze lepsze są domowe girlandy z balonów! Z naszego poradnika dowiesz się, jak je wykonać.

Odpowiednie oświetlenie zapewnia właściwą atmosferę na przyjęciu. Umieść bajkowe lampki, lampiony i świece nie tylko na ścianach lub na stole, ale także na podłodze!

Odpowiednio zaprezentuj także przekąski i napoje. Talerze powinny nawiązywać do kolorów innych dekoracji. Wtedy idealnie wkomponują się w całość.

Jak udekorować stół na przyjęcie?

Sztuka dekoracji stołu na przyjęcie polega na tym, że całość nadal wygląda lekko. Na przykład jeśli wybierzesz zabawne dekoracje imprezowe w tropikalnym stylu, powinieneś użyć tylko kilku papierowych ananasów i flamingów. Aby podkreślić klimat imprezy, nastrojową dekorację stołu w kolorze różowym uzupełnij różowymi drinkami i lekkimi przekąskami, na przykład arbuzem. Dekoracja stołu w stylu tropikalnym w mgnieniu oka stworzy dobry nastrój i wakacyjną atmosferę. Najlepiej łączyć ze sobą maksymalnie trzy kolory, w przeciwnym razie dekoracja może stać się zbyt pstrokata i przesadzona.

Must-have: dekoracja balonów

Podobnie jak konfetti, balony są podstawą imprezowych dekoracji i nie powinno ich zabraknąć na żadnym przyjęciu! Aby Twoja uroczystość zyskała modny akcent, wybierz girlandę z balonów. Nowoczesna girlanda balonowa składa się z balonów o różnych kolorach i rozmiarach. Możesz wybrać na przykład przezroczyste modele ze złotym brokatem w środku. Niezależnie od tego, czy chcesz przystroić balonami bufet ze słodyczami, sofę, czy kącik ze zdjęciami – girlanda balonów to będzie hitem Twojego przyjęcia! W sklepach z dekoracjami imprezowymi kupisz gotowe zestawy girland z balonów, możesz także samodzielnie wykonać taką dekoracje na przyjęcie. Jeśli chcesz uzyskać kreatywne instrukcje krok po kroku i poznać inne pomysły na dekorację imprezy, na Westwing znajdziesz wiele ciekawych artykułów.

Czy już znalazłeś swoją wymarzoną dekorację na przyjęcie? Zarejestruj się na Westwing i zainspiruj się tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Znajdziesz tam tematyczne kampanie, z pomysłami na dekoracje na przyjęcia w aranżacji wnętrz oraz artykuły, które uczynią Twój dom piękniejszy!