Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
folwark wrzosówka widziany z góry

Zajrzyj z nami do magicznego miejsca w Dolinie Pałaców i Ogrodów na Dolnym Śląsku. Zainspiruj się wyjątkowymi wnętrzami i pięknym otoczeniem Folwarku Wrzosówka, w którym spędzisz wymarzony weekend za miastem.

Folwark Wrzosówka

Dywany z trawy, sufit z rozgwieżdżonego nieba i obłędny widok na pasmo Gór Izerskich oraz lasy aż po horyzont, to dopiero początek naszych zachwytów nad tym miejscem. W Folwarku można skorzystać z oferty zabiegów Leśnego Spa, rozpalić w kominku czy urządzić grilla na tarasie. W skład obiektu wchodzi również Eko Farma: sady, łąki i ogrody. Zachwyć się!

Weekend w Folwarku

Folwark Wrzosówka to jeden z największych i najbardziej oryginalnych domów na wynajem. Z dala od zgiełku miasta zaznasz tam spokoju na łonie natury lub zainspirujesz się warsztatami kulinarnymi. Jest to też idealne miejsce na aktywny wypoczynek i naukę jazdy na quadach.

Folwark Wrzosówka to nieograniczone przestrzenie i niezobowiązująca atmosfera. Obecna jest tu natura, zwierzęta i oczywiście spokój, który w dzisiejszych czasach jest największym luksusem. Wrzosówka to również wolność, oddech, kameralność i niepowtarzalność.

Joanna Sztuczkowska-Król i Kamil Król

Uwagę zwracają zarówno mury Folwarku Wrzosówka, które są z naturalnych materiałów, takich jak kamień, cegła i drewno, jak i nieszablonowe wnętrza. Tutaj klimat budują dekoracje i dodatki, będące motywem przewodnim aranżacji.

Joanna Sztuczkowska-Król i Kamil Król

Miesza się tu nowoczesność z oldschoolowością, burzliwa historia z teraźniejszością oraz sztuka użytkowa i rękodzieło z dziedziny ceramiki, tkaniny artystycznej, metaloplastyki z pięknymi plakatami, obrazami, kolażami i rzeźbami.

Joanna Sztuczkowska-Król i Kamil Król

Zarejestruj się na Westwing po więcej inspiracji na ciekawe podróżne i oryginalne aranżacje wnętrz!