Szukaj

Lampy do pokoju dziecięcego

Sortuj
32 Produkty
Sortuj

Designerskie lampy do pokoju dziecięcego

Lampy do pokoju dziecięcego produkowane obecnie przybierają często bardzo wyszukane Urządzając pokój dziecięcy nie można zapomnieć o oświetleniu. Przy łóżku powinno znaleźć się miejsce zarówno na dekoracyjne dodatki, jak i praktyczną lampkę, która zapewni właściwe oświetlenie podczas wieczornej lektury.

Lampa do pokoju dziecięcego - jak wybrać

Szkając lampy dla dzieci warto wziąć podd uwagę design i funkcjonalność. Najprostsze modele to tradycyjne lampy z drewnianym stelażem i abażurem. Ozdobione kolorowymi rysunkami klosze sprawiają, że pomieszczenie nabiera bardziej przyjaznego wyglądu. Abażur można też łatwo wymienić, dostosowując go do zmieniających się gustów dzieci, co gwarantuje, że lampa szybko się nie znudzi i będzie służyć przez wiele lat. Będzie go można także wymienić, gdy dziecko podrośnie i zechce zmienić wystrój pokoju.

Lampa do pokoju dziecięcego, to nie tylko wiszące oświetlenie. Warto zadbać o małą lapkę blisko łóżka. Niezależnie od lampek nocnych o fantazyjnych obudowach, przy łóżku powinno znaleźć się miejsce również dla tradycyjnego modelu, dającego jasne i wyraźne światło. Dobre oświetlenie przyda się w szczególności starszym dzieciom, zaczynającym swoją przygodę z książkami. Także w pokoju niemowlaka warto umieścić jedną solidną lampkę z myślą o czytających bajki rodzicach. W tym wypadku najlepiej zdecydować się na model o prostym i dobrze przepuszczającym światło kloszu. Praktyczną alternatywą dla dziecięcej lampki stojącej może być obracany kinkiet, umożliwiający dokładne dostosowanie kąta padania światła. Istotne znaczenie ma także wybór żarówki.

Kup lampy do pokoju dziecięcego na Westwing

Odpowiednio dobrane lampy dla dzieci będą praktyczną dekoracją pokoju dziecka, a jednocześnie pozwolą stworzyć w pokoju malucha iście bajkową scenografię. Producenci różnego rodzaju lamp i lampionów prześcigają się, tworząc coraz to nowe modele dodatkowego oświetlenia, wśród których dużą popularnością cieszy się girlanda świetlna. Warto wykorzystać ich dekoracyjny potencjał i zachęcić dzieci do spędzania nocy we własnym łóżeczku. W sklepie internetowym Westwing znajdziesz szeroki wybór stylowych lamp dziecięcych wysokiej jakości.