Szukaj

Sofy granatowe i niebieskie

Sortuj
50 Produkty
Sortuj

Sofy granatowe: wyrazisty kolor w Twoim salonie

Sofa to nieodzowny element wyposażenia wielu wnętrz. Gorącym trendem aranżacyjnym ostatnich sezonów są sofy w mocnych i wyrazistych barwach, a szczególną popularnością cieszy się zwłaszcza kolor niebieski. Granatowa sofa pasuje do wnętrz urządzonych w wielu stylach, zarówno nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych. Na Westwing kupisz niebieskie sofy w różnych rozmiarach i stylach, także rozkładane i te z pojemnikiem na pościel.

Granatowa sofa do wnętrz w różnych stylach

Współczesne trendy aranżacyjne zachęcają wybór mebli w mocnych i wyrazistych kolorach. Dobrym wyborem do wielu wnętrz będzie granatowa sofa. Jej uniwersalność przejawia się zwłaszcza w łatwości zestawiania z innym barwami, zarówno ścian, jak i pozostałych mebli czy dodatków. Niebieska kanapa będzie świetnie wyglądała w towarzystwie innych elementów wyposażenia w kolorze białym, beżowym, pomarańczowym i żółtym, pastelowych odcieni różu oraz zieleni, a także sąsiedztwie brązu czy głębokiej zieleni.

Niebieska sofa to mebel, który bez problemu można wkomponować we wnętrza urządzone w rozmaitych stylach. Wystarczy tylko odpowiednio dobrać jej design do ogólnego wystroju pomieszczenia.

Sprawdzi się doskonale w salonie urządzonym w stylu skandynawskim. jego najważniejsze cechy to funkcjonalność oraz obecność jasnych, naturalnych kolorów. Duńska odmiana stylu skandynawskiego chętnie wykorzystuje z kolei pastelowe odcienie błękitu, zieleni oraz różu, więc niebieska lub turkusowa sofa świetnie podkreśli tego typu aranżację.

Granatowa sofa może stać się także głównym elementem wystroju wnętrza w stylu marynistyczny. Morski charakter salonu uwypukli niebieska kanapa z ułożonymi na niej białymi, bawełnianymi poduszkami. Świetnie sprawdzi się także w pokoju dla gości, w którym zamiast łóżka można postawić na sofy rozkładane.

Kanapa to mebel dający olbrzymie pole do aranżacyjnego popisu. Znajdź swoje inspiracje i kup sofę idealną do Twojego mieszkania. Na Westwing znajdziesz swoją wymarzoną niebieską sofę w ulubionym odcieniu tego pięknego koloru.