Szukaj

Kieliszki do białego wina

Sortuj
40 Produkty
Sortuj

Eleganckie kieliszki do białego wina

W urządzeniu pięknego wnętrza pomogą Ci zgromadzone w sklepie online Westwing meble oraz dodatki. W ofercie znajdziesz także starannie wyselekcjonowane przez naszych stylistów szklanki oraz kieliszki do białego wina do różnego rodzaju trunków. Do lekkich dań z kurczaka i ryb doskonale pasuje białe wino. Odpowiednio dobrane kieliszki do wina białego wydobędą cały bukiet smaków i aromatów. Wybieraj wśród rozmaitych stylów, kształtów i rozmiarów kieliszków, a podane w nich wino będzie jeszcze lepiej smakować.

Kieliszki do białego wina w różnych wersjach

W Westwing zebraliśmy niezbędne naczynia i akcesoria do serwowania dań. U nas znajdziesz zarówno kieliszki do czerwonego wina, jak i białego w wielu wzorach i kolorach. Wysokiej jakości kieliszki do białego wina o nieco mniejszej czaszy i dłuższej nóżce mogą być wykonane ze szkła kryształowego, wydającego piękny dźwięk przy delikatnym dotknięciu. Kieliszki zrobione są także z tradycyjnego szkła, również kolorowego, nadającego naczyniom oryginalny charakter.

Możesz zdecydować się na klasyczny kieliszek do białego wina w kształcie tulipana, ozdobiony nacięciami w misterne wzory, który doskonale podkreśli wytworny charakter posiłku. Jeśli preferujesz nowoczesny styl we wnętrzach, najlepiej sprawdzą się minimalistyczne kieliszki pozbawione dekoracji. Prostą formę często nawiązującą do kształtów geometrycznych podkreśli za to polerowane na wysoki połysk wysokiej jakości szkło.

Kieliszki do wina białego dopasowane do zastawy

Jak zatem dobrać sztućce i kieliszki do reszty zestawy? Zarówno kieliszki do szampana, jak i kieliszki do białego wina mogą być dopasowane stylistycznie bądź łamać przyjęte zasady, łącząc minimalizm z przepychem. Prostą, codzienną zastawę stołową dopełnij, wybierając nowoczesne w formie kieliszki. Z kolei zestawiając zdobione kieliszki z elegancką zastawą stołową, stworzysz interesującą kompozycję na stole, która sprawdzi się zwłaszcza na przyjęciach weselnych czy wystawnych kolacjach świątecznych.

Kup kieliszki do białego wina na Westwing

Odpowiednio podane wino smakuje lepiej. Dobrze dobrany kieliszek do białego wina nie tylko wydobywa z trunku wszystko, co najlepsze, ale i pięknie się prezentuje. W Westwing znajdziesz kieliszki do białego wina w wielu kształtach, stylach i kolorach, dzięki czemu dopasujesz je do każdego nakrycia stołu. Nie czekaj dłużej i zamów w sklepie internetowym Westwing piękne meble i dodatki do Twojego domu!