Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Garden party w restauracji Umami

Wraz z nadejściem wiosny szukamy okazji do spędzania czasu na zewnątrz. Garden party może być jedną z nich! Ciepłe popołudnie i wieczór warto spędzić blisko natury, choć ogrodowe przyjęcie można także z powodzeniem zorganizować zimą. Twoi przyjaciele na pewno będą zaintrygowani takim pomysłem! Nie każdy z nas dysponuje jednak dużym ogrodem, który pomieści wszystkich bliskich. Organizacja garden party wymaga także pomysłu i czasu. Jeśli nie chcesz podejmować tego wysiłku samodzielnie, a jednocześnie wciąż marzy Ci się niezapomniane przyjęcie w ogrodzie, przygotowaliśmy listę miejsc, które pomogą w zrealizowaniu Twojego planu. Co więcej, każda z lokalizacji pochodzi z innego regionu Polski. Kto wie, może zaplanujesz swoje garden party daleko od domu!

Stara Oranżeria (Mroków, województwo mazowieckie)

Zdj. Stara Oranżeria

Miejsce znajduje się na terenie parku podworskiego. Stara Oranżeria to wyjątkowy ogród, który możesz wynająć na swoje wymarzone przyjęcie. Właściciele obiektu stawiają na indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu masz pewność, że Twoje garden party będzie niepowtarzalne.

W ogrodzie Starej Oranżerii zobaczysz łąki kwietne i rabaty obsadzone sezonowymi kwiatami i bylinami. Teren otaczają dzikie łąki i drzewa. Do organizacji przyjęć są przeznaczone budynki pokryte szklanym dachem i patio. Dzięki temu nawet jeśli zacznie padać deszcz, można kontynuować spotkanie. Obok budynków znajduje się parking dla gości.

Wyposażenie obiektów Starej Oranżerii – okrągłe stoły, krzesła z białymi poduszkami, lampiony, stylowe meble i dużo naturalnych dekoracji – pozwala wyczarować dowolną scenerię. Miejsce idealnie nadaje się na wydarzenia tematyczne (w swojej historii Stara Oranżeria była już na przykład włoskimi tawernami!). Jeśli marzy Ci się przyjęcie w baśniowym stylu, jesteś w dobrym miejscu – z łatwością je tutaj zorganizujesz.

Kochasz imprezy w plenerze? Odkryj też nasze pomysły na: piknik, wesele w ogrodzie, imprezę na basenie, grill party i urodziny w ogrodzie.

Stara Oranżeria zaprasza do siebie od drugiej połowy kwietnia do początku października. W zależności od miesiąca, w którym się tam pojawisz, zobaczysz inne rośliny. Część z nich dobiera właścicielka ogrodu, która od jedenastu lat z pasją zajmuje się wszystkimi nasadzeniami. Pozwala jednak, aby ogród Starej Oranżerii mógł też żyć swoim życiem, co sprawia, że jest taki magiczny i każde zorganizowane w nim garden party będzie inne.

Jedzenie jest dostarczane przez sprawdzony catering. Stara Oranżeria stawia na potrawy lekkie i sezonowe, dostosowane do ogrodowych przyjęć. W obiekcie możesz zorganizować wydarzenie dla aż 120 gości.

Strona internetowa: www.staraoranzeria.pl
Instagram: @staraoranzeria.pl

Garden party – Umami (Pyskowice, województwo śląskie)

Zdj. Joanna Kępa Fotografia

Restauracja Umami już od 10 lat tworzy niesamowitą atmosferę dla swoich gości i będzie doskonałym miejscem na garden party oraz na każde inne wydarzenie w plenerze. Wielu klientów wybiera tę lokalizację na swój ślub. Umami przyjmuje odwiedzających wyjątkową kuchnią i estetyką, dbając o atmosferę relaksu i komfortu.

Magia Umami rozszerza się także na przylegający do restauracji ogród. Przestrzeń jest tak zaaranżowana, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Są więc stoliki dla par, leżaki oraz strefa dla większej grupy gości wydzielona pod namiotem. Oczywiście na Twoje garden party Umami może przygotować coś specjalnego. Ogród działa cały rok – przyjęcie możesz tu zorganizować także zimą!

Zależnie od okazji, zespół Umami przygotowuje odpowiednie dekoracje. Kwiaty, świece, lampiony, którymi będą ozdobione stoły i krzesła wprowadzą Twoich gości w wyjątkowy nastrój. Na życzenie Umami może także przygotować „stolik marzeń” w dowolnym miejscu – również w Twoim własnym ogrodzie!

Zespół Umami przygotowuje swoje posiłki na miejscu i robi wszystko od podstaw – od wędzenia serów po przygotowanie słodyczy. To miejsce tworzy grupa estetów, entuzjastów jedzenia, poznawania smaków, ale też celebracji gościnności.

Strona internetowa: www.restauracjaumami.pl
Instagram: @umami_restauracja

Może zainteresują Cię też nasze pomysły na grilla, ślub cywilny w plenerze, imprezę w noc kupały, kino w ogrodzie lub miejsce na ognisko w ogrodzie?

Brzoskwinia Ogród (Brzoskwinia, małopolskie)

Zdj. Ogród Brzoskwinia

Jak blisko natury możemy być w codziennym życiu? Założyciel Ogrodu z miejscowości Brzoskwinia pokazuje, że nie ma tutaj granic.

Obiekt znajduje się niedaleko Krakowa i przez 20 lat istnienia powstało na jego terenie wiele założeń ogrodowych. Imponująca kolekcja roślin jest ulokowana na dużej przestrzeni o bardzo ciekawej i zróżnicowanej rzeźbie terenu. W planie jest stworzenie parku dendrologicznego z bogatą kolekcją drzew i krzewów. To miejsce, w którym możesz podziwiać przyrodę w pełnej krasie.

Brzoskwinia Ogród to doskonały wybór dla wszystkich pasjonatów roślin, ale także dla każdego, kto lubi odpocząć na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku miasta. Ta niebanalna lokalizacja została idealnie przystosowana do organizacji przyjęć w ogrodzie – na klientów czeka namiot o rozmiarze 300 m2 oraz przylegający do niego taras. Goście mogą odpocząć na sofach i leżakach w strefie chillout. Zorganizujesz tutaj przyjęcie do 120 osób.

Właścicielom ogrodu zależy, aby każdy z gości czuł się swobodnie i mógł w ciekawy sposób spędzić czas z bliskimi. Są tu też takie atrakcje, jak labirynt grabowy, wąwóz różaneczników, ogród skalny czy rabata bylinowa.

To zatopione w zieleni miejsce jest niezwykle klimatyczne i będzie cudowną alternatywą dla sztampowych przyjęć. Właściciele Ogrodu dbają o komfort swoich gości i zapewniają wsparcie w przygotowaniu idealnego garden party.

Strona internetowa: www.brzoskwiniaogrod.com.pl
Instagram: @brzoskwinia.ogrod

Myślisz o zorganizowaniu garden party? Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas miejsca zainspirowały Cię do działania! Sprawdź naszą ofertę dekoracji i dodatków do ogrodu i mieszkania na Westwing. Twoje wymarzone garden party jest tuż tuż! Odkryj też więcej naszych artykułów na temat modnych miejsc.

Zdjęcie tytułowe: Pieszkopietras Photography, dzięki uprzejmości restauracji Umami