Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Wieszak na dziecięce ubranka w pokoju dla dziewczynki

Dla wielu przyszłych mam wyposażenie pokoju dla dziewczynki jest przyjemnym obowiązkiem. Puść wodze fantazji i wybieraj między romantycznym różem a klasycznymi beżowymi kolorami. Zachowaj harmonię, wybierając dopasowane meble, akcesoria dekoracyjne i barwy. Pokażemy Ci, na co należy zwrócić uwagę, aby mała dziewczynka czuła się wyjątkowo w swoim pierwszym pokoju. Stylowy wygląd również dla Ciebie będzie odgrywał ważną rolę. W końcu przez pierwsze miesiące spędzisz mnóstwo czasu w pokoju dziecięcym.

Delikatne dziewczęce odcienie i materiały przyjazne dzieciom

W zależności od Twoich upodobań, wyposaż pokój dla dziewczynki w piękne i praktyczne meble dziecięce. W przypadku kocyków i poduszek, wybieraj tekstylia stworzone z bezpiecznych materiałów. Miej na uwadze, że może się zdarzyć, ze Twoje dziecko weźmie je do ust.

Wybierz jasne i delikatne odcienie na ścianach. Wyostrzą one zmysły dziecka i pobudzą jego wyobraźnie, sprzyjając rozwojowi. Jedyne co ogranicza Cię przy aranżacji pokoju dziecięcego to Twoja wyobraźnia! Łatwo przeniesiesz malucha do świata fantazji, wykorzystując delikatne i pastelowe odcienie, takie jak róże, beż i złoto. Dodaj kolorowe lub złote akcenty. Jeśli chcesz, wybierz inne piękne motywy na ściany w pokoju dla dziewczynki. Bądź kreatywny! Przemień ściany w jasnoniebieskie niebo z białymi chmurami, łąkę kwiatową lub wybierz motywy zwierzęce. Zamiast farby możesz wykorzystać tapetę lub stworzyć murale. Możliwości są nieograniczone! W ten sposób zachęcisz swoją pociechę do interakcji z otoczeniem.

Stwórz spokojną atmosferę w pokoju dla dziewczynki

Spraw, aby Twoja mała księżniczka czuła się w swoim pokoju jak najlepiej. Stwórz miejsce, które zapewni przyjazną atmosferę, a przebywanie w pięknym wnętrzu sprawi przyjemność również rodzicom. Pamiętaj, że Twoje dobre samopoczucie wpływa na dobre samopoczucie Twojego dziecka. Pokój dla dziewczynki możesz urządzić w stylu romantycznym, zabawnym, nowoczesnym lub klasycznym, sam wybierz styl, który podoba Ci się najbardziej. Zaaranżuj go w harmonijny sposób i stwórz atmosferę pełną spokoju i bezpieczeństwa.

Łóżeczko i spółka

Pokój dziecięcy nie musi być szczególnie duży, ale nie może zabraknąć w nim niezbędnych mebli dla dziecka. Skupmy się na łóżeczku dla dzieci, w którym mała księżniczka spędzi większość czasu. Dopasuj łóżeczko do aranżacji i wybierz jasny model w romantycznym stylu. Wybierz łóżeczko, które „rośnie” wraz z dzieckiem, czyli takie z regulacją wysokości i zdejmowanymi szczebelkami. Będziesz mógł później je wykorzystać, jako łóżko dziecięce. Nie zapomnij o przewijaku! Istnieje wiele różnych modeli do wyboru. Polecamy przewijaki z praktyczną komodą. W szufladzie z łatwością przechowasz rzeczy niezbędne do przewijania i będziesz miał do nich łatwy dostęp.

Harmonijna aranżacja pokoju dla dziewczynki – dekoracje i oświetlenia

Już kilka ładnych dodatków stworzy bajkowy klimat we wnętrzu pokoju dla dziewczynki. Duży pluszowy miś, miękkie poduszki i przytulne koce z uroczymi motywami oraz girlanda nadadzą pokojowi dziecięcemu piękny wygląd. Wykorzystaj ciepłe źródła światła do oświetlenia wnętrza. Dzięki nim stworzysz przytulną atmosferę i zapewnisz jej dobre samopoczucie. Wybierz lampy stojące lub stołowe. Przyjemnie rozproszą miękkie światło i nie będą oślepiać. Zdecyduj się na lampę sufitową, aby zapewnić jasne światło do zmiany pieluszki i dyskretne światło do spania.