Modne kolory

Czy lubisz nowe kolory w swoim domu? W takim razie zaufaj wskazówkom naszych ekspertów. To oni szukają nowych trendów dla Westwing i dają inspirację, jak wdrożyć je do wnętrza. W naszych artykułach, znajdziesz także interesujące informacje o różnych cechach poszczególnych barw. Niezależnie od tego, czy lubisz kontrastowe wnętrza, czy preferujesz harmonijne aranżacje — u nas znajdziesz mnóstwo różnych inspiracji!

„Kolor to soczewka, przez którą postrzegamy rzeczywistość naturalną i cyfrową. (…)”

Leatrice Eisemann, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute

Piękne życie z harmonijnymi kombinacjami kolorów

Kolory można łączyć na wiele sposobów. Jak wybrać taką mieszankę barw, która będzie prezentować się harmonijnie? Nasi eksperci dysponują najlepszymi wskazówkami dotyczącymi kombinacji różnych odcieni. To tutaj znajdziesz wiele przykładów, dzięki którym dowiesz się jak połączyć modne kolory w swoim domu i znajdziesz odpowiednie meble i akcesoria pod wybrany przez Ciebie odcień.

Stwórz idealny efekt za pomocą modnych kolorów

Nie masz pewności, jak najlepiej zastosować modne kolory w Twoich wnętrzach? Nasi eksperci znają wszystkie zasady teorii kolorów i chętnie powiedzą Ci, jakich kolorów używać, aby poprawić nastrój i samopoczucie. Dzięki nam dowiesz się nie tylko, jak działają poszczególne kolory na dane wnętrze, ale także w którym pomieszczeniu najlepiej je wykorzystać. Zainspiruj się naszymi poradami i i wybierz własny styl. Bo przecież najważniejsze jest, abyś czuł się komfortowo we własnym domu!

Zaaranżuj swój dom w modnych kolorach

Pastelowe odcienie, jaskrawy koral lub greenery — bez względu na wybrany trend, mamy dla Ciebie odpowiednią inspirację. Pokażamy Ci, jak łączyć ze sobą różne kolory oraz podpowiemy, gdzie on się najlepiej sprawdzi – może jako farba do ścianie lub kolor dodatków. Odśwież swoje wnętrze modnymi barwami!

Pastelowe kolory w Twoim domu

Błękit nieba, delikatna zieleń mięty lub miękki róż hortensji — pastelowe kolory zapewniają przyjemne samopoczucie w domu. Ponadto kolory z palety pastelowej zestawione ze sobą wyglądają naprawdę dobrze. A do tego można je łączyć na wiele sposobów. Nie tylko gwarantują urocze akcenty w Twoim domu, ale sprawdzą się także jako uzupełnienie neutralnych barw, takich jak szary, czarny lub biały.

Barwy pastelowe:

• Koją
• Poprawiają nastrój
• Łatwo łączymy z innymi kolorami

Czy chcesz wiedzieć, jak ozdobić swój dom pastelowymi kolorami? Więcej można znaleźć w naszym artykule!

Jaskrawy koral

Jeśli chcesz, żeby Twoje wnętrze było zgodne z najmodniejszymi trendami, nie możesz zapomnieć o kolorze roku 2019 według Pantone: to jaskrawy koral. Promienna czerwień koralowa wnosi do pomieszczeń witalność, a jednocześnie zapewnia im przyjemne ciepło. Nasi eksperci są absolutnymi fanami tego modnego koloru i zgromadzili pomocne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać go podczas aranżacji.

Poznaj jego zalety:

• Ożywia wnętrze
• Dodaje ciepła do pomieszczeń
• Dobrze się łączy z innymi kolorami

Pokażemy Ci, jak używać modnych kolorów Pantone w Twoim domu!