Zwrot gratis
100-dniowe prawo zwrotu
Przedpokój z marmurowym stolikiem, dekoracyjną doniczką z roślinami i dwoma czarno-białymi zdjęciami

Zamień swój przedpokój w inspirujące i komfortowe miejsce witające Twoich gości dobrą energią. Wybierz odpowiednie obrazki do przedpokoju, naturalne motywy i przyciągające wzrok, motywujące złote myśli. Stwórz idealne ściany przedpokoju dzięki wskazówkom naszych ekspertów od aranżacji wnętrz. 

Co pasuje do każdego korytarza?

Biel i czerń. Jeśli cenisz ponadczasowy design, cyfrowe, czarno-białe wydruki w delikatnych ramach będą doskonałym wyborem. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Napisy ścienne też powinny być umieszczone “czarno na białym”. To podkreśli kontrast i uwypukli treść.

Inne kolory? Uważaj na nie, gdyż wyróżniające się grafiki mogą zaburzyć kompozycję całego wnętrza. Zadbaj więc, by różne elementy ze sobą współgrały. Przykładowo – błękitne obrazy świetnie sprawią się w połączeniu z poduszkami dekoracyjnymi w podobnym odcieniu. Delikatny róż ramek do zdjęć można połączyć z kolorem tkaniny hockera lub małej pufy.

Napisy i cytaty na ścianę

Umieść przy wejściu do domu swoje motto lub mantrę, aby pozytywnie nastroiła Cię i zmotywowała każdego dnia. 

Delikatne “Namaste” pięknie i uroczyście powita zaproszonych gości. Z „La vie est belle” o poranku z uśmiechem zaczniesz nowy dzień i będziesz gotowy na kolejne wyzwania. Nawet pozornie sztampowe “Love” doda pomieszczeniu wiele uroku i ciepła, a do tego przypomni, co tak naprawdę się w życiu liczy. 

Wpleć piękne napisy między ozdobne ramki ze zdjęciami i obrazy, a Twoja kompozycja będzie kompletna i wyjątkowa. Umieść ją np. nad wejściem do domu.

Jak wybrać motyw zdjęć i dekoracje do przedpokoju?

Zdecyduj, które motywy są Ci szczególnie bliskie. Jesteś miłośnikiem przyrody, lat dwudziestych, a może impresjonizmu? Swoje wizje dopasuj do obecnego klimatu wnętrza. Krajobrazy i motywy kwiatowe najlepiej pasują do stylu scandynawskiego i country. Minimalistyczny motyw roślinny wkompnują się w nowoczesny korytarz.

Weź również pod uwagę kolor ściany. Zdjęcia z tej samej rodziny barw w naturalnych odcieniach będą wyglądać stylowo i harmonijnie. Zielona ściana ze sztucznego mchu będzie idealnym tłem dla beżowych grafik, najlepiej ze scenami z safari lub ze zwierzętami. Zdjęcia znad morza, pełne intensywnego turkusu i granatu, pięknie skomponują się ze ścianą w delikatnym, błękitnym kolorze. Zawsze dbaj o harmonijną aranżację – również obrazki do przedpokoju muszą pasować do reszty wnętrza!

Stwórz mozaikę ze zdjęć w przedpokoju krok po kroku

 1. Wybierz motyw przewodni

  Czy powinna składać się z Twoich własnych zdjęć, czy może tych, które zrobiłeś? Czy ma być zgodna z określoną kolorystyką, czy raczej kontrastować z resztą wnętrza?
 2. Ustal rozmiar mozaiki

  Na początek przyłóż do ściany ogromny karton, aby wyobrazić sobie wymiary ramki na ścianie. Dotnij go odpowiednio i zgodnie z tym pomiarem kup odpowiednio dużą deskę – najlepiej z płyty pilśniowej.
 3. Zamocuj płytę

  Przykręć deskę do ściany i wyszlifuj krawędzie szlifierką. Pamiętaj o okularach ochronnych, aby wióry nie dostały Ci się do oczu.
 4. Pomaluj podstawę swojej mozaiki

  Spryskaj nowo powstałą foto-ściankę sprayem w odpowiednim kolorze. Barwę tła dobierz odpowiednio do wybranych zdjęć i otoczenia. Beż i krem będą pasować do klasycznego korytarza, a pastelowe odcienie do świeżego, nowoczesnego pomieszczenia. 
 5. Aranżuj, projektuj

  Umieść wybrane wcześniej zdjęcia na mozaice. Wybór ich ilości i ich układ pozostawiamy Twojej kreatywności. Voila: piękne wspomnienia w cudownej aranżacji!

Ściana w przedpokoju to idealne miejsce na inspirujące plakaty i zdjęcia. Dopełnią nastroju Twoich wnętrz, przywitają gości, a Ciebie wprawią w dobry humor po powrocie do domu. Obrazki do przedpokoju to też świetny pomysł na ekspresową metamorfozę wnętrza. Daj się zainspirować naszym pomysłom i stworz piękną ścianę w Twoim przedpokoju!