Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Sztuczne kwiaty w wazonie na stole pomocniczym

Przez długi czas były ważnym trendem i powoli wracają do mody: sztuczne kwiaty. A może nadal jesteś trochę krytyczny wobec sztucznych roślin? Nie wiesz, czy takie dekoracje kwiatowe mogą dodać Twojemu wnętrzu blasku? Wyraźną przewagą sztucznych kwiatów nad naturalnymi jest to, że te pierwsze nie zwiędną. Sztuczne rośliny mogą w dodatku sprawić, że w Twoim domu pojawią się nowe dekoracyjne akcenty! Szlachetne sztuczne kwiaty wykonane z jedwabiu, umieszczone w dużym wazonie, mogą z powodzeniem ożywią przestrzeń. Według nas wysokiej jakości sztuczne dekoracje kwiatowe są idealnym pomysłem do każdego wnętrza!

Czy to na Boże Narodzenie, czy w środku lata – dzięki sztucznym kwiatom możesz łatwo upiększyć swój dom. Często to właśnie drobne szczegóły sprawiają, że zwykłe wnętrze staje się domem. Pomożemy Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego wnętrza i razem stworzymy piękny dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Daj się zainspirować naszymi pomysłami!

Kwiaty to uśmiech ziemi.

Ralph Waldo Emerson

Sztuczne kwiaty – prawdziwa radość

Chcesz mieć w domu ponadczasową i piękną dekorację kwiatową? Świeże kwiaty zwykle dają tylko krótką przyjemność, ponieważ szybko więdną. Istnieje wiele kreatywnych pomysłów wykorzystujących sztuczne dekoracje kwiatowe, które upiększą Twój dom. Niezależnie od tego, czy wybierzesz stylowe gałązki dekoracyjne, kolorowe kwiaty, zielone palmy czy apetyczne owoce z plastiku – wszystkie sztuczne rośliny ozdobne są piękną dekoracją, która przetrwa lata. To szczególnie wygodna propozycja dla tych, którzy lubią podróżować, bo takie dekoracje przetrzymają naszą długą nieobecność!

Plastikowe rośliny na balkonie

Tak, dobrze przeczytałeś! Również balkon możesz przystroić sztucznymi roślinami. Może zamierzasz wyjechać na dłuższe wakacje lub po prostu nie masz ręki do roślin – w tym wypadku sztuczne kwiaty na balkon są dla Ciebie idealne. Dekoracje kwiatowe wykonane z plastiku lub jedwabiu są odporne na warunki pogodowe i mogą zmienić balkon w zieloną oazę. A co najważniejsze: wymagają niewielkiej opieki. Po prostu spróbuj. Czekają na Ciebie jedwabne rośliny, piękny bluszcz i zawsze kwitnące drzewa. Posiadanie sztucznych kwiatów na balkonie jest po prostu sprytne!

Sztuczne kwiaty w różnych aranżacjach

Dzięki sztucznym kwiatom możesz wprowadzić do wnętrza życie i kolor – pokaż swoją kreatywność! Oto mała lista z naszymi propozycjami.

  • Wskazówka 1: Czy masz ładny talerz lub miskę? Dzięki kilku drobnym kwiatom wykonanym z plastiku i pasującej świecy talerz stanie się atrakcją w salonie!
  • Wskazówka 2: W pokoju dziecinnym wciąż brakuje tego małego dodatku? Kompozycje ze sztucznych kwiatów – na przykład z wykorzystaniem kolorowych dalii – natychmiast wprowadzą kolor do gry!
  • Wskazówka 3: Ściana z telewizorem wygląda nudno? Nie ma problemu: wazon z dekoracyjnymi storczykami od razu ożywi aranżację!

Wieniec kwiatowy ze sztucznych roślin

Kto chce ozdobić swój dom kwiatami, nie może zapomnieć o strefie wejściowej. Wyobraź sobie, jak miło jest wieczorem wracać do domu i widzieć piękny wieniec ze sztucznych kwiatów zawieszony na drzwiach. Wieniec kreuje dobry nastrój, a także zrobi wrażenie na gościach. Wieńce dekoracyjne wykonane ze sztucznych kwiatów są szczególnie praktyczne. Są ponadczasowe i zawsze wyglądają pięknie. Oczywiście możesz również przymocować piękne dekoracje do innych drzwi w domu. Wybierz swoje ulubione pomieszczenie!

Wniosek: praktyczne zalety sztucznych kwiatów widać na pierwszy rzut oka

Czy pomimo tego ciągle nie jesteś przekonany do wykorzystania w swojej aranżacji sztucznych lub jedwabnych kwiatów? Oto pozostałe zalety tych dekoracji!

  • Oszczędność czasu! Sztuczne kwiaty są idealne dla tych, którzy nie mają ręki do roślin. Wystarczy co jakiś czas zetrzeć z nich kurz. Dodatkowo zaleta: nie spotkasz żadnych nieprzyjemnych szkodników!
  • Wiele zastosowań! W przeciwieństwie do prawdziwych kwiatów, sztuczne rośliny można umieścić w dowolnym miejscu w domu. Nie potrzebujesz światła dziennego ani określonych warunków temperaturowych.
  • Trwale piękny wygląd! Sztuczne kwiaty zawsze wyglądają pięknie i są dostępne w wielu różnych wariantach.
  • Brak zapachu! Sztuczne dekoracje kwiatowe są idealne dla alergików i wrażliwych nosów.

Czy to klasyczny czerwony, wesoły żółty, niezwykły fioletowy, a nawet głęboki niebieski: nie bój się rozjaśnić domowej aranżacji dzięki różnorodnemu wyborowi sztucznych roślin. Wysokiej jakości sztuczne kwiaty w połączeniu z wazonami, świecami i kamieniami tworzą fantazyjną, specjalną dekorację. Na szczególne okazje idealnie nadają się kwiaty wykonane z tkaniny i jedwabiu.