Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Szklanki z tęczowego szkła

Szkło w ciekawych formach, zaskakujacych fakturach, nieoczywistych zastosowaniach i mocnych kolorach króluje w dekoracji wnętrz. Od barwnych szklanek, kieliszków, mis dekoracyjnych i świeczników może zakręcić się w głowie. Kolorowe szkło dekoracyjne pokochają poszukiwacze trendów, ale przygotowaliśmy też kilka interpretacji tego trendu dla minimalistów. Kolorowe szkło, mimo swojej kruchej natury, to moc, odwaga i optymizm!

Kolorowy zawrót głowy, czyli szkło w roli głównej 

Szkło to jeden z najdelikatniejszym materiałów, a pomimo tego z mocą wkracza do naszych domów! Stylistyką nawiązuje do lat 70., pokochały go duńskie i niderlandzkie influenserki, rozweseli każde wnętrze. Odkryj razem z nami najmodniejszke szklane przedmioty!

Dekoracje z kolorowego szkła mają wnosić do wnętrza radość i optymizm. Sprawiać, że korzystanie z przedmiotów codziennego użytku będzie bardziej przyjemne i wprawi w nas w dobry nastrój.

Szkło w pastelowych barwach wniesie do wnętrza lekkość, delikatność i powiew wiosny. Szklanki mieniące się kolorami tęczy będą niezbędnikiem w upalne dni. A barwne świeczniki rozweselą w pochmurny dzień. Styliści wnętrz są zgodni, kolorowe szkło da się dopasować do każdego stylu wnętrza. Nic dziwnego, że większość uznanych marek wnętrzarskich zaprosiło ten trend do swoich kolekcji.

Dekoracje z kolorowego szkła – dom pełen optymizmu

Chcesz stworzyć przestrzeń pełną energii i optymizmu? Wprowadź do niej przynajmniej jeden przedmiot z kolorowego szkła. Bez trudu dopasujesz do niego kolejny, bo ten trend kocha maksymalizm i brak zasad. Odkryj nasz przegląd dekoracji z kolorwego szkła!

Wazony z kolorowego szkła

Kolorowy wazon pełen kolorwych kwiatów? Brzmi jak letnie marzenie. Możesz komponować bukiety ton-on-ton, oto naszych podpowiedzi:

  • różowy wazon – różowe tulipany
  • niebieski wazon – chabry, ostróżki lub niebieskie hortensje
  • zielony wazon – monstera, zielone hortensje

 

Kolorowe szklanki i kieliszki

Kolorowe szklanki to prawdziwy must-have lata! Orzeźwiające napoje będą w nich wyglądać i smakować jeszcze lepiej. Dla miłośników minimalizmu mamy dobrą wiadomość, kolorowe szklanki mogą też być w bardziej zachowawczych barwach, na przykład szarości.

Wskazówka: do kolorowych szklanek dobierz kolorowe słomki, oczywiście te szklane. Efekt wow jest gwarantowny!


Świeczniki z kolorowego szkła

Świeczniki z kolorowego szkła to małe dzieła sztuki. Możesz łączyć różne modele, kolory i wielkości. Brak nudy będzie gwarantowany. Dodadzą też 100% słodyczy do nakrycia stołu.

Kolorowe szkło dekoracyjne w wystroju wnętrz

Kolorowe szkło pojawia się głównie w dekoracjach, jednak marki wnętrzarkie wprowadziły je do innych elementów wystroju. Spotkać je można również w formie stolika kawowego czy w oświetleniu. Nie jest to jednynie sezonowy trend, miłośnicy stylu eklektycznego z pewnością pokochają go na dłużej.

Wskazówka: w świecie kolorowego szkła panuje tylko jedna zasada: mix & match! Z odwagą łącz różne kolory, formy i tekstury.

Kolorowe szkło dla minimalistów

Ci, którzy wolą bardziej stonowane kolory, ale nadal chcieliby pójść za tym trendem mogą wybrać szkło w kolorach ziemi. Wazony lub misy w kolorze ochry, zieleni i szarości to będzie wybór dla Was!

Odkryj więcej pomysłów na dekoracje i aranżacje wnętrz na Westwing! Odkryj też naszą stałą ofertę akcesoriów dekoracyjnych z selekcji najlepszych marek wnętrzarskich!