Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Delia Lachance siedząca na beżowej sofie nerce

Każdy nowy dom to jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, magiczne wnętrze. Rodzi się w nim też wiele pomysłów, potrzeb i inspiracji, które chce się wcielić w życie. Tak było również w przypadku założycielki Westwing… Delia Lachance stworzyła własną oazę sprawiając, że wszyscy – jej mąż, mała córeczka Sky, ona sama i oczywiście pies Lola – czują się absolutnie wyjątkowo.

Oto jak mieszka Delia Lachance

Dom o nowoczesnej, przestronnej architekturze, z dużą ilością szkła i kamienia, w który Delia Lachance i jej rodzina tchnęli ciepło i przytulność. Otwarty plan piętra w kształcie litery Z, gdzie różne pomieszczenia mieszkalne i potrzeby spotykają się na jednym poziomie.

Koncepcja nowego domu Delii

Otwarta przestrzeń, która miała harmonijnie połączyć jadalnię, salon, a także kuchnię i strefę zabaw Sky, służy również jako sala telewizyjna.

Projekt musi uwzględniać potrzeby dzieci. My, rodzice, chcemy z kolei czuć się komfortowo

Delia Lachance, założycielka Westwing

Atmosfera domu Delii

Odprężająca i zachęcająca do odpoczynku atmosfera to efekt połączenia jasnych barw, naturalnego światła i dużej ilości naturalnych materiałów.

Wskazówki Delii dotyczące projektowania wnętrz

 1. Wyspa mieszkalna

  W domu o otwartym planie lub w stylu loftowym ważne jest, aby stworzyć przestrzenie sprzyjające różnym aktywnościom życiowym. Najlepszym sposobem na to są dywany, które również wizualnie oddzielają od siebie poszczególne obszary
 2. Sprytne przechowywanie

  Meble z funkcją 2 w 1 są teraz praktyczne i bardzo modne. Nasz puf z funkcją przechowywania Chiara jest domem dla wszystkich zabawek Sky, które w ten sposób można również super szybko uporządkować. Jednocześnie może on posłużyć jako podnóżek podczas wieczornego oglądania telewizji.
 3. Zrelaksuj się

  Pewna nonszalancja we wnętrzu, w którym mieszkają również dzieci sprawia, że się jako rodzice czujemy się bardziej zrelaksowani. Lennon to sofa dla całej rodziny: cudownie duża
  i bardzo przytulna!

Przeciwieństwa się przyciągają

Delia Lachance postanowiła we wnętrze o nowoczesnej architekturze wpleść meble w stylu vintage, takie jak okrągły stół jadalny i sofa w kształcie nerki Gatsby z kolekcji Westwing Collection. Sięgnęła też po tkaniny, takie jak bouclé i teddy, które wyraźnie odcinają się od neutralnego tła ścian i materiałów o gładkiej powierzchni.

Spełniaj swoje słodkie marzenia! Jednak zanim zaczniesz aranżować wnętrza w eleganckim stylu Delii lachance, zarejestruj się na Westwing! Dzięki temu nie przegapisz naszych najlepszych ofert oraz promocji, które ułatwią ci stworzenie wymarzonego domu!