Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Młoda rodzina z dwólką dzieci ubierająca choinkę w stylu scandi

Skandynawska przytulność zagościła w tym roku na Święta u Dominiki Brudny, w świecie Instagrama znanej jako @ domsli22. Jej konto to kopalnia inspiracji! Każdego dnia uwiecznia piękne momenty z codzienności i życia mamy. Nam pokazała, jak przygotowuje swój dom na Święta. Zainspiruj się jej sposobami i tak jak ona stwórz wnętrze pełne ciepła i rodzinnej atmosfery!

Przedświąteczne przygotowania u Dominiki Brudny

W domu Dominiki w przedświątecznych przygotowaniach bierze udział cała rodzina. Przy wspólnym pieczeniu i dekorowaniu pomagają jej także małe córeczki. Co roku wspólnie wykonują dekoracje z papieru. Są one nie tylko oryginalną ozdobą, ale też niezwykle kreatywnym zajęciem dla dzieci.

Świąteczna celebracja zaczyna się już podczas przygotowań. Kochamy wspólne gotowanie i spotkania z najbliższymi. A Święta to czas, kiedy można spotkać się nawet z tymi, których rzadko widzę w ciągu roku. Nareszcie mamy wtedy czas dla siebie.

Dominika Brudny (@ domsli22)

Najważniejszym świątecznym rytuałem, na który czeka cała rodzina jest oczywiście… ubieranie choinki!

Zobacz ozdoby choinkowe, które wybrała Dominika

Przytulny minimalizm @ domsli22

Świąteczna estetyka w domu Dominiki Brudny opiera się na trzech zasadach: minimalizmie, konsekwencji i tradycji. Do wnętrz utrzymanych w szaro-beżowej kolorystyce na czas Świąt dołączają delikatne czerwone i zielone akcenty. Influencerka wybiera takie dodatki, które współgrają z jej wnętrzem i nawet w Święta stawia na dekoracje w stonowanych kolorach. W ten sposób dom wypełnia świąteczna atmosfera, ale całość pozostaje spójna z ulubioną przez Dominikę stylistyką.

Dekorując dom, Dominika nie pomija żadnego pomieszczenia. Święta to czas, na który czeka przez cały rok, dlatego chce celebrować każdą ich chwilę w pełni. Przytulne ozdoby wprowadzają dodatkową magię i sprawiają, że czujemy domowe ciepło i radość.

@ domsli22 i jej sposoby na świąteczną atmosferę w domu

 1. Światełka nie tylko na choince

  Dominika wiesza światełka również w kuchni. To świetny pomysł na wprowadzenie świątecznej atmosfery również w innych pomieszczeniach.
 2. Poduszki ze świątecznym motywem

  Tekstylia w tradycyjną kratę oraz świąteczne napisy to szybki i prosty sposób na dodanie wnętrzom dodatkowej dawki przytulności. Influencerka położyła je zarówno na sofie, jak i na łóżku w sypialni.
 3. Świece! Więcej świec

  Wykorzystaj trick Dominiki i tak jak ona, postaw świece, gdzie tylko się da. Nic tak nie ogrzeje wnętrz, jak ich ciepłe światło.
 4. Papierowe ozdoby świąteczne

  Idealny sposób na naturalne i minimalistyczne dekoracje, które Dominika wiesza nie tylko na choince. Sprawdzają się także jako akcenty ozdobne na dekoracyjnej tacy lub talerzu. Ty możesz je postawić także na komodzie, stoliku pomocniczym czy ozdobnym pufie.
 5. Wspólne pieczenie

  Dla Dominiki kluczem do świątecznej atmosfery jest wspólnie spędzony czas. Świąteczne ciasteczka i ciasta przygotowuje razem z córkami. W ten sposób wszystkimi zmysłami chłoną ciepłą i rodzinną atmosferę. Ciasto ozdobione mandarynkami, czy kolorowe pierniki warto postawić na paterach. Ten drobny detal wprowadza świąteczny akcent także do kuchni.

Mamy nadzieję, że świąteczne wnętrza @ domsli22 zainspirują Cię do stworzenia wyjątkowych dekoracji, a jej sposoby na rodzinne aktywności wniosą również do Twojego domu miłą atmosferę. Odkryj więcej Homestories z wyjątkowymi osobowościami!