Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Magdalena Linke-Koszek siedząca przy stole w swojej kuchni

Magdalena Linke-Koszek to współzałożycielka platformy edukacyjno-rozrywkowej dla kobiet, Her Impact i właścicielką firmy Umile produkującej ubranka dla dzieci. Jej mieszkanie to mieszanka stylu vintage z nowoczesnością.

Życiowy projekt

Magda godzi zarządzanie dwoma firmami z byciem mamą, jednak jak sama przyznaje nigdy nie sądziła, że założy własny biznes. Her Impact, przy którym współpracuje z Karoliną Cwaliną-Stępniak, uważa za projekt swojego życia. Praca Magdy pomaga kobietom w osiągnięciu wymarzonej kariery i pokazaniu im ich własne możliwości i dlatego właśnie ten projekt jest tak dla niej ważny. Sama mówi, że wszystko co, robi dla Her Impact, tratuje bardzo osobiście.

Zapytana o radę zawodową, którą mogłaby dać wszystkim kobietom, powiedziała:

Poszukuj tego, w czym będzie Ci najlepiej, przeciętnie kilkanaście razy w życiu zmieniamy pracę. Nie ma sensu przywiązywać się do danej pracy, lepiej czerpać z niej jak najwięcej, a gdy przestanie fascynować, zmienić.

Magdalena Linke-Koszek

Magdalena Linke Koszek i jej mieszkanie w duchu lat 60.

Magdalena Linke-Koszek po pół roku szukania idealnego mieszkania w Warszawie, odkryła, że jej wymarzony azyl był tuż pod nosem. Okazało się, że odpowiednie lokum czekało na nią w kamienicy na Śródmieściu, gdzie od 50 lat mieszkała jej babcia.

Pamiątek po babci nie zabrakło też w wystroju wnętrza. Jak mówi Magda, jej mieszkanie ma sobie ducha lat 60. z pewną dozą nowoczesności. Można tam znaleźć meble odziedziczone po babci, jak także nowe, modne dodatki. Magda widzi swoje mieszkanie jako bezpieczną przestrzeń, w której może wszystko. Cała jej przestrzeń łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Mieszkanie jest tak zaprojektowane, żeby było idealne do pracy i relaksu.

Mieszkanie było projektowane pod taki styl życia, więc posiada wiele schowków, jak również przestrzeń biurową oraz okrągły stół w salonie, przy którym codziennie pracuję.

Magdalena Linke-Koszek

Życie pełne kawy

Magda jest pasjonatką kawy i nie wyobraża sobie swojego mieszkania bez kawiarki. Jej chwile relaksu na ulubionych meblach skupiają się przy kubku ciepłej kawy. Jak sama twierdzi kiedy, jest w swoim domu najbardziej lubi siedzieć przy kuchennym stole z kubkiem kawy i rozmyślać.

Re-aranżacja kuchni stał się też jej absolutnym must-have podczas zmiany mieszkania:

[Kuchnia] wcześniej była w najmniejszym pokoju, ale uznałam, że za rzadko gotuję, aby poświęcać jej cały pokój, więc teraz mamy aneks.

Magdalena Linke-Koszek

Mimo że Magda uwielbia spędzać czas przy kuchennym stole, to jednak za swój azyl w domu uważa biały fotel, w którym lubi siedzieć i pracować, ale też relaksować się po ciężkim dniu z kubkiem kawy i dobrą książką.

Jeśli zachwyciło Cię wnętrze Magdaleny Linke-Koszek albo chcesz poznać inne ciekawe aranżacje, zarejestruj się na Westwing. Znajdź inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony azyl!