Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
najnowsze gadgety kuchenne

Szukasz przyborów i gadżetów kuchennych, które są zabawne i przydatne? Oto 21 akcesoriów kuchennych, które zaskoczą Cię równie mocno, jak będą Ci służyć!

3 przybory kuchenne do gotowania jaj i nie tylko

Zacznijmy od 3 niesamowitych gadżetów kuchennych do jajek: kubka-rycerza na jajka, łódki na jajka oraz podstawki na jajka z pingwinkami.

  • Mały rycerz pozwoli Ci cieszyć się jajkami ugotowanymi na twardo lub na miękko.
  • Łódka pozwoli Ci na zrobienie jajek w koszulce bez utraty białka.
  • Pingwinki pomogą nie tylko w gotowaniu ale i przechowywaniu jajek po ich ugotowaniu.

Zaparzacze do herbaty w kształcie jednorożca, papierowej łódki i łodzi podwodnej

gadżety kuchenne do parzenia herbaty

Znudziły Ci się klasyczne metalowe zaparzacze do herbaty? Oto 3 przydatne gadżety kuchenne do Twoich herbat:

  • Jednorożec z tęczową grzywą, który trzyma się Twojej filiżanki opierając się o nią nogami.
  • Zaparzacz w kształcie papierowej łódki – herbatę wsypujemy do ładowni.
  • Łódź podwodna przypominająca żółtą łódź podwodną „yellow submarine” Beatlesów.

Rybka, dzięki której z łatwością oddzielisz żółtko

gadżety kuchenne do jajek

Zawsze przydatny i do tego zabawny, ten gadżet kuchenny w kształcie ryby ssącej pozwala oddzielić żółtko od białka w mgnieniu oka. Nie trzeba już żonglować skorupkami! Przydatne, prawda?

Pojemik do lodu w kształcie ananasa

gadżety kuchenne do lodu

Zmiana stylu: czas na klasę. Dzięki temu złotemu wiaderku do lodu Twoje przyjęcia koktajlowe znajdą miły akcent w stylu art deco. Wysokiej klasy naczynie, bliższe luksusowi niż gadżetom, ale na tyle oryginalne i piękne, że warto je wyróżnić.

Podstawka pod łyżkę w kształcie ludzika

gadżety kuchenne

Jeżeli nie chcesz aby Twoja łyżka dotykała stołu, umieść tego małego ludzika na stole i śmiało możesz „przygnieść” go łyżką. Proste, oryginalne i zabawne!

Uchwyt na gąbkę w kształcie łóżka: bardzo nietypowy gadżet

gadżety kuchenne

Ten zabawny mały gadżet to znacznie więcej niż uchwyt na gąbkę. To mała rama łóżka, na której twoja gąbka leży jak materac. Małe poduszeczki dodają uroku i dzięki nim, łóżeczko wygląda jak zaścielone!

Super przydatny w kuchni: durszlak, który wkłada się do garnka

Dzięki temu poręcznemu durszlakowi unikniesz poparzenia palców podczas odcedzania makaronu. Wystarczy przypiąć go do garnka pod koniec gotowania.

Dozownik do wykałaczek w kształcie wieloryba, zabawny gadżet kuchenny

dozownik wieloryb

Bardziej atrakcyjny i bezpieczniejszy niż tradycyjny uchwyt na wykałaczki, ten dozownik imituje łuskę wieloryba błękitnego.

Rękawice do obierania ziemniaków

To zaskakujący, ale bardzo praktyczny przyrząd kuchenny. Dzięki tym granulowanym rękawicom możesz obrać swoje ziemniaki i marchewki bez obieraczki. Co więcej, można ich używać również w gorącej wodzie!

Łapki do garnków i podstawka pod łyżkę w kształcie… ravioli!

gadżety kuchenne

Jesteś fanem makaronów? W takim razie pokochasz te łapki do garnków i podstawki w kształcie ravioli. Wyglądają tak prawdziwie, że trzeba uważać, żeby się nie pomylić!

Magiczna różdżka do cukry pudru – poczuj się jak wróżka

gadżety kuchenne różdzka

Abrakadabra! Bardzo zabawny gadżet, dzięki któremu z łatwością możemy zaangażować dzieci w kuchni. Ta magiczna różdżka pozwoli im posypać cukierem Twoje wypieki podczas zabawy we wróżkę.

Temperówka do marchewek

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zrobieniu długich wstążek z warzyw do swoich wyrafinowanych przepisów? Dzięki tej temperówce, to możliwe!

Ostrzałka do noży w kształcie nosorożca

gadżety kuchenne nosorożec

Oprócz zabawnego designu nosorożca, ta ostrzałka do noży oferuje ergonomiczny uchwyt oraz dobrą przyczepność do Twojego stołu.

Pochłaniacz zapachów do lodówki, który zatyka sobie nos

To nie figurka Lego lub Playmobil, ten gadżet kuchenny jest w rzeczywistości pochłaniaczem zapachów do Twojej lodówki. Wystarczy otworzyć, wsypać proszek absorbujący i zamknąć obudowę.

Łyżki do sałatek w kształcie antenek ślimaka: niezwykłe akcesoria

gadżety kuchenne

Aby rozbawić dzieci (i dorosłych) oraz zachęcić je do jedzenia warzyw, zdecyduj się na te łyżki do sałatek w kształcie antenek ślimaka. To tylko dowód na to, że przybory kuchenne i gadżety mogą być również wykorzystywane do edukacji dzieci!

Ludzik, który próbuje wydostać się z Twojego garnka

gadżety kuchenne do gotowania

Dzięki temu małemu pomocnikowi unikniesz kipienia podczas gotowania. Ten mały ludzik w prawdzie nie ma możliwości ucieczki, ale para bez problemu wydostanie się z pod przykrywki.