Pomysł na prezent

Na święta Bożego Narodzenia, urodziny, ślub, nowe mieszkanie. Jest mnóstwo okazji, przy których możesz zabłysnąć niezwykłymi pomysłami na prezent! Poszukiwanie odpowiedniego podarunku dla bliskich to czasochłonne i czasami nerwowe zajęcie. Nie tylko dawanie sprawia radość, już samo poszukiwanie drobiazgu może być przyjemne. Trafiony pomysł na prezent zachwyci Twojego partnera, rodzinę, przyjaciół oraz znajomych, a Tobie da ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia.

Szukasz pomysłu na prezent? Oto małe wskazówki, które Ci w tym pomogą:

 • Co zachwyci osobę, dla której szykujesz prezent?
 • Co uwielbia robić ta osoba?
 • W jaki sposób możesz pozytywnie ją lub jego zaskoczyć?

Ułatw sobie poszukiwanie pomysłu na prezent

Na początku zadaj sobie pytanie, kto ma zostać obdarowany i w jaki sposób możesz sprawić tej osobie radość. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla kobiety, kryteria wyboru będą zupełnie odmiennie niż w przypadku prezentu dla mężczyzny.

Bądź kreatywny, pomyśl o tym, z czego Ty byś się cieszył, myśl niekonwencjonalnie, a nawet samodzielnie wykonaj prezent! Własnoręcznie wykonany podarunek to doskonały sposób na pokazanie komuś, ile dla Ciebie znaczy.

Spersonalizowane i kreatywne pomysły na prezent dla każdego

Trafiony pomysł na prezent często przychodzi do głowy zupełnie przypadkiem. Miej oczy i uszy szeroko otwarte oraz poproś najbliższych o podpowiedź. Zaskocz swoich krewnych i przyjaciół kreatywnymi prezentami, które pochodzą prosto z serca! Szukając pomysłu na prezent, bazuj na preferencjach, zainteresowaniach lub marzeniach osoby, która ma zostać obdarowana.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy małe zestawienie spersonalizowanych pomysłów na prezent:

 • Wspólny spacer z ukochaną osobą
 • Relaksujący masaż dłoni dla babi
 • Wyjście na sanki z małym siostrzeńcem
 • Wspólne porządki w szafie z siostrą
 • Przygotowanie teatrzyku kukiełkowego z córeczką

Pomysły na osobiste prezenty

Prezent urodzinowy dla rodzeństwa, prezenty bożonarodzeniowe dla najbliższych lub też prezent z okazji Walentynek dla ukochanej osoby – w ciągu roku potrzebujemy niezliczonej ilości podarunków. Im bardziej spersonalizowany będzie pomysł na prezent, tym więcej radości sprawi obdarowywanej osobie! To bez znaczenia, czy prezent ma być dla kobiety, mężczyzny czy dziecka. Wspólne doświadczenia i czas spędzony we własnym gronie to doskonały pomysł na osobisty prezent. Ale często może zabraknąć nam czasu na to wszystko. Dlatego w naszych artykułach znajdziesz również inne pomysły na spersonalizowane prezenty. Oto mała inspiracja:

Prezenty z wykorzystaniem fotografii

Pomysł na prezent z wykorzystaniem fotografii jest zawsze indywidulany. Zwiększ wartość takiego podarunku odpowiednimi komentarzami i spraw, by w oku obdarowywanej osoby pojawiła się łezka wzruszenia i radości. Pamiątki fotograficzne to doskonały pomysł na prezent, zwłaszcza jeśli nie macie okazji widzieć się na co dzień. Przedstawiamy nasze najlepsze pomysły:

 • Ręcznie wykonana kartka z rodzinnym zdjęciem
 • Kalendarz fotograficzny ze zdjęciami ze wspólnie spędzonych chwil
 • Notatnik ze wspólnym zdjęciem na okładce

Pomysł na prezent z wykorzystaniem grawarunku

Wykorzystaj grawerunek do stworzenia spersonalizowanego prezentu. Naszyjnik to świetny pomysł na prezent dla Twojej dziewczyny. Z kolei kieliszek do wina lub kufel do piwa z grawerem to trafiony podarunek dla rodziców! Również dzieciom ten pomysł przypadnie do gustu. Wybierz sztućce dla dzieci z grawerem lub talerzyk z wygrawerowanym imieniem.

Zainspiruj się naszymi pomysłami na prezent! Spraw radość swoim najbliższym, wykorzystując spersonalizowane i nietypowe pomysły na prezent.

Zarejestruj się na Westwing i zainspiruj się tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Znajdziesz tam tematyczne kampanie, z pomysłami na prezent w aranżacji wnętrz oraz artykuły, które uczynią Twój dom piękniejszy!