Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Prezent na Dzień Ojca zapakowany w czarny papier i przewiązany czerwoną wstążką

Znowu nadszedł ten czas: Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami! W tym szczególny dniu chcielibyśmy podziękować naszemu tacie. Kilka miłych słów jest doskonałym pomysłem niezależnie od okazji. Jednak na Dzień Ojca, możesz sprawić radość swojemu tacie, wybierając dla niego trafiony prezent. Przy odrobinie wysiłku z pewnością sprawisz mu radość. Kto z nas nie cieszy się z drobnego upominku? Zastanawiasz się, jaki prezent na Dzień Ojca wybrać? W Westwing przygotowaliśmy dla Ciebie kilka szczególnych pomysłów, zainspiruj się!

Prezent na Dzień Ojca od dziecka

Dla naszych ojców dziećmi będziemy przez całe życie. Niemniej jednak Dzień Ojca to szczególne wydarzenie, zwłaszcza dla małych dzieci. W przedszkolu lub szkole dzieci przygotowują piękne laurki z tej okazji. Oczywiście również w domu można pomyśleć o niespodziance dla taty i wspólnie z dzieckiem przygotować prezent na Dzień Ojca. Mamy kilka pomysłów, które uszczęśliwią każdego tatę. 

Zrób to sam: prezent na Dzień Ojca

Własnoręcznie zrobiony przez dziecko upominek to prawdopodobnie najcenniejszy emocjonalnie prezent dla każdego taty. To również miła pamiątka na długie lata. Mamy dwa doskonałe pomysły, które możesz przygotować razem z niemowlakiem, przedszkolakiem lub starszym dzieckiem.

Bezcenny prezent

  1. Razem z dzieckiem stwórz piękny obraz, który podarujesz w prezencie na Dzień Ojca. W tym celu wykorzystaj odciski stóp i dłoni. Aby prezent na Dzień Ojca zyskał jeszcze bardziej osobiste znaczenie, zaangażuj również tatę do uwiecznienia swoich odcisków obok odcisków dziecka. 
  2. Zrób sesję zdjęciową dziecka i udekoruj biurko taty kilkoma zdjęciami w stylowych ramkach.

Pomysły na prezent na pierwszy Dzień Ojca

Niezależnie, czy to pierwszy Dzień Ojca dla Twojego męża, brata, czy przyjaciela – w tym szczególnym dniu każdy świeżo upieczony tata ucieszy się na widok małego prezentu na Dzień Ojca. Wychowanie dziecka wiążę się zarówno z dużą odpowiedzialnością, jak i z perspektywą wspaniałych, wyjątkowych doświadczeń z dzieckiem. Dlatego jako prezent na pierwszy Dzień Ojca, doskonale sprawdzą się upominki odnoszące się do nowej roli życiowej. Co powiesz na podobne koszulki dla ojca i dziecka? A może stylowo oprawione zdjęcie ojca z noworodkiem? Takie pomysły na prezent na długo pozostaną w pamięci każdego świeżo upieczonego tatusia. 

Zabawne prezenty z okazji Dnia Ojca

Twój ojciec ma takie samo poczucie humoru, jak Twoje? Świetnie się składa! Pomyśl o czymś zabawnym, co podarujesz tacie w prezencie z okazji Dnia Ojca i zaskocz go humorystycznym upominkiem w ten szczególny dzień. Najlepiej będzie, jeśli prezent z okazji Dnia Ojca będzie również praktyczny i nie wyląduje na dnie szuflady. Mamy dla Ciebie kilka zabawnych pomysłów na prezenty z okazji Dnia Ojca! Co Ty na to? 

Fotograficzny prezent na Dzień Ojca

Z czego rodzice mogą być bardziej dumni niż ze swojego potomstwa? Z tego powodu zdjęcie ojca z dzieckiem doskonale sprawdzi się, jako prezent na Dzień Ojca. Nie musisz dawać fotograficznego prezentu na Dzień Ojca w klasycznej formie. Choć ramka na zdjęcia sprawdzi się doskonale, równie dobrze wyglądać będzie zdjęcie nadrukowane na filiżance do kawy, poduszce, koszulce lub skarpetkach. A co powiesz na mozaikę stworzoną ze wspólnych zdjęć? Wybierając fotograficzny prezent z  pewnością podkreślisz szczególną więź między tatą a dzieckiem. 

Drobny upominek z okazji Dnia Ojca

Prezent na Dzień Ojca wcale nie musi wiązać się z wydawaniem fortuny. Wystarczy miły gest, drobna uwaga, która pomoże wyrazić Ci Twoją wdzięczność wobec taty. Mały prezent na Dzień Ojca to strzał w dziesiątkę. Zastanów się, co lubi Twój tata. Może jest smakoszem whisky? Wtedy z pewnością ucieszy się z zestawu kamieni do whisky, które doskonale zmrożą drinka bez rozcieńczania go. Pozostając w temacie alkoholi, innym pomysłem na prezent będzie dekanter lub stylowa karafka. Z kolei spersonalizowany kubek do kawy z Twoimi inicjałami przypomni mu o Tobie każdego ranka.

Prezent na Dzień Ojca last minut

To już ostatnia chwila, by zastanowić się, co podarować w prezencie na Dzień Ojca. Przygotowaliśmy dla Ciebie pomysły na prezenty, które sprawdzą się dla ojców w każdym wieku. W naszym sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz mnóstwo ekskluzywnych prezentów na Dzień Ojca. Wybraliśmy kilka oryginalnych produktów, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojego taty. A jeśli nie możesz się zdecydować, zaskocz tatę bonem podarunkowym do WestwingNow. Taki prezent na Dzień Ojca sprawi, że Twój tato z przyjemnością wybierze dla siebie coś pięknego. Przedstawiamy nasze ulubione pomysły na prezent na Dzień Ojca, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym WestwingNow!