Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Projekt jadalni zaprojektowanej przez Boho Studio

Boho Studio to pracowania projektowania wnętrz z Warszawy, która tworzy wnętrza inspirujące użytkowników do relaksu i wyciszenia. Architekci wnętrz pracowni tworzą wyjątkowe przestrzenie dopasowane do charakteru Klientów oraz przekształcają potrzeby i pomysły Klientów w komfortowe wnętrza uprzyjemniające życie.

Poznaj pracownię Boho Studio

Wystrój wnętrz to sztuka tworzenia miejsc, w których nasi klienci czują się dobrze, mogą pracować i wypoczywać, ale przede wszystkim mają poczucie, że są u siebie.

Boho Studio

Pracownia Boho Studio została stworzona przez Magdalenę Ilmer, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Poznaniu. To miejsce, w którym powstają funkcjoalne i komfortowe przestrzenie, niezależnie od tego czy jest to wnętrze domu, mieszkania, czy biura. A jeden z projektów pracowni pojawił się również w Elle Decoration.

Styl pracowni w 3 słowach

Eklektyzm z użyciem światła i koloru.

Architekt wnętrz to…

Psycholog przestrzeni, ktoś kto panuje nad kompozycją brył, koloru i łączy je z funkcjonalnością życia codziennego.

Inspiracje produktami Westwing

Rozmowa z Panią Magdaleną Ilmer, założycielką pracowni Boho Studio

Jaki jest Pani ulubiony styl wnętrz? Czy jest to może styl boho?

Nazwa studia niekoniecznie nawiązuje do przewodniego stylu projektowego :). Wymyśliłam ją ponad 10 lat temu, kiedy jeszcze mało kto słyszał o stylu boho we wnętrzach. Nie mam jednego ulubionego stylu we wnętrzach, staram się z każdego trendu wybrać coś, co mi odpowiada. Bardzo lubię nieoczywiste połączenia materiałów, wzorów czy struktur. Lubię mieszać style.

Inspiracje produktami Westwing

Co lubi Pani najbardziej w swoim zawodzie?

Chyba najbardziej lubię patrzeć jak coś, co powstało najpierw w mojej głowie, a następnie zostało przeniesione na papier (a właściwie do programu graficznego) przeobraża się w realną rzecz, z której ktoś korzysta, która ułatwia i uprzyjemnia komuś życie.

Gdzie szuka Pani inspiracji do swoich projektów wnętrz?

Aktualnie najwięcej inspiracji jest oczywiście w internecie, w ten sposób można najszybciej śledzić nowe trendy. Bardzo dużo inspiracji przywożę też z targów branżowych, z podróży, z obserwacji ludzi i trendów na ulicach.

Czy ma Pani swój ulubiony trend w aranżacji wnętrz? I czy w miarę możliwości stara się go Pani wplatać do swoich projektów?

Lubię próbować nowych rzeczy, aktualnie chyba najbliżej mi do trendów z naturalnymi materiałami i kolorami ziemi, jak na przykład styl japandi. Bardzo lubię też wplatać do projektów elementy stylu vintage i mid-century modern.

Aktualnie coraz więcej się mówi o ludzkim działaniu na środowisko. Czy staramy się bardziej zmierzać w kierunku ekologicznego domu czy mieszkania? Czy mamy zupełnie innego podejście do tego?

Jestem całym sercem za użyciem naturalnych materiałów we wnętrzach i widzę coraz większą świadomość klientów w tym temacie. Coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologiczne rozwiązania jak filtry wody do picia, ledowe oświetlenie czy użycie naturalnych, nie modyfikowanych materiałów wykończeniowych. Staram się zachęcać klientów do takich wyborów.

Odkryj naszą zakładkę Architekci, gdzie znajdziesz publikacje o różnych studiach projektowych w Polsce. Nie zapomnij również o zarejestrowaniu się na Westwing, by nie przegapić kolejnych artykułów – i żebyśmy mogli pozostać w kontakcie. Do zobaczenia!