Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Domek modułowy w lesie foREST

Chcesz odpocząć w samym środku lasu, wśród dźwięków natury? Jesteś w dobrym miejscu. Poznaj foREST by Weranda Home – koncept minimalistycznych, komfortowych domków położonych w samym sercu lasu Puszczy Zielonki. Zrób sobie przerwę od zgiełku dużego miasta, stresu, gonitywy myśli i odkryj domki foREST.

Koncept foREST, czyli komfortowy odpoczynek wśród drzew

FoREST, czyli 5 całorocznych domków modułowych, to najnowszy projekt poznańskiej, rodzinnej firmy Weranda Family. Pomysł na stworzenie osady powstał z obserwacji rosnącej potrzeby obcowania z naturą, ucieczki od miasta i odpoczynku od życia w stresie. Coraz więcej osób szuka miejsca, do którego można z łatwością dojechać, ale też odciąć się od zabieganej codzienności, posłuchać dźwięków natury, pooddychać swieżym powietrzem, po prostu… pobyć.

Widzieliśmy ogromne zainteresowanie tego typu turystyką. Jest duża potrzeba obcowania z naturą, ucieczki od dużych miast i wielkomiejskich hoteli. Weranda Home jest zlokalizowana 30km od Poznania, ale dzięki swojemu położeniu nad dwoma jeziorami oraz otoczeniu bogatych lasów Puszczy Zielonki nie sposób nie odnieść wrażenia, że jest się w miejscu, w którym czas się zatrzymał.

foREST by Weranda Home

Minimalistyczne wnętrza zainspirowane naturą

Wystrój domków również wspiera odpoczynek. Stonowana paleta barw, w której dominuje beż, brąz, biel oraz czerń – pomagają zrelaksować umysł i nie dostarczają niepotrzebnych bodźców. Wnętrze i zewnętrze domków naturalnie się przenikają, a duże przeszklania dają wrażenie, jakbyśmy naprawdę o poranku obudzili się w lesie, tyle że w bardzo komfortowych warunkach. Czy można sobie wyobrazić lepszy początek dnia, niż ten z kawą na drewnianym tarasie zanurzonym w lesie?

Domki foREST dla zdrowia

Jesteśmy przekonani, że już sama bliskość natury pozwoli na dogłębny relaks. Jeśli jednak szukasz też aktywności na swieżym powietrzu, okolica foREST jest wspaniała na piesze wędrówki. Goście mają też dostęp do kajaków, łódek i rowerów.

Żyjąc w codziennym biegu i stresie, często zapominamy o swoim zdrowiu psychicznym i fizycznym, które są najważniejsze. Zależało nam, aby stworzyć miejsce, w którym można zadbać o siebie i rodzinę, odłożyć na chwilę codzienne obowiązki i po prostu zrelaksować się na łonie natury.

foREST by Weranda Home

Osada foREST sąsiaduje z butikowym hotelem Weranda Home i jest uzupełnieniem bazy noclegowej, a hotelowa kuchnia oferuje dania przygotowane z naturalnych, ekologicznych produktów. Pobyt w foREST będzie więc też odżywczy dla ciała.

Fot. @zczuloscia

Jeśli naszła Was ochota na nature escape to domki w lesie foREST będą wymarzoną destynacją, żeby złapać oddech i odpocząć w pięknym otoczeniu. Odkryjcie też inne “Modne miejsca“, które odkrywa przed Wami Westwing!