Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Prezent ślubny

Otrzymałeś zaproszenie na wesele najbliższych Ci osób z rodziny lub z grona przyjaciół? Poza pytaniem „w co się ubrać”, zastanów się również nad tym, co podarujesz parze młodej. To bez znaczenia, czy wybierzesz większy prezent ślubny, na który złożysz się wspólnie z innymi gośćmi, czy też samemu spełnisz drobne marzenie pary młodej. A może chciałbyś opakować prezent ślubny w formie gotówki w oryginalny sposób lub podarować nowożeńcom coś, co wykorzystają w swoim domu? Ekipa Westwing z przyjemnością pomoże Ci w poszukiwaniach wyjątkowego prezentu ślubnego, pochodzącego z wnętrza Twojego serca!

Wybierz niebanalny podarunek, który zachwyci każdą parę młodą. To bez znaczenia, na jaki prezent ślubny się zdecydujesz. Jeśli dobrze znasz nowożeńców i ich gusta, z pewnością wybierzesz prezent ślubny, który podbije ich serca.

Prezent ślubny: Nasze TOP 5

Prezent ślubny DIY: Czy to podarunek dla brata, siostry, czy najlepszego przyjaciela – własnoręcznie przygotowany prezent ślubny to zawsze strzał w dziesiątkę! Zainspiruj się naszymi pomysłami na prezent ślubny DIY i samodzielnie przygotuj trafiony drobiazg dla nowożeńców.

Money, money, money

Gotówka jako forma prezentu ślubnego jest równie mile widziana na równi z drobiazgami do domu. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że organizacja wesela nie jest tanim przedsięwzięciem. Jeśli chciałbyś wesprzeć młodą parę zastrzykiem gotówki, postaw na taki rodzaj prezentu ślubnego. A może nadal szukasz odpowiedniego opakowania? Sprawdź nasz poradnik, w którym znajdziesz liczne kreatywne pomysły na opakowanie prezentu ślubnego w formie gotówki!

Nietypowe pomysły na podarunki ślubne

Niebanalny podarunek ślubny jest zawsze mile widziany przez parę młodą! W końcu nieoczywiste rozwiązania najbardziej zaskakują i wywołują największy uśmiech na twarzy odbiorcy! Nasi eksperci Westwing zebrali dla Ciebie sprawdzone pomysły na niebanalny prezent ślubny.

To bez znaczenia, czy nowożeńcy zaplanowali już swoją podróż poślubną, czy też dopiero zastanawiają się w którym kierunku pojechać, wybierz przewodniki turystyczne, ilustrowane książki o danym miejscu lub bilety na weekend poza miastem. Prezent ślubny, który przypomni im o szalonym miesiącu miodowym sprawdzi się doskonale! Jeśli połączysz siły (i finanse) z innymi gośćmi, możecie wspólnie zafundować niezapomnianą podróż poślubną. Czy to podróż po stolicach europejskich, dalekie podróże do egzotycznych krajów karaibskich, czy też wycieczka po Stanach Zjednoczonych: wszystko, co fascynuje młodą parę jest mile widziane!

Prezent, który uzupełni gospodarstwo domowe nowożeńców to kolejna możliwość obdarowania pary młodej. Zwłaszcza jeśli planują budowę domu lub zakup mieszkania! Czy panna młoda lubi gotować? Postaw na funkcjonalne i wysokiej jakości drobiazgi do kuchni, takie jak Kitchen-Aid. A może chcesz sprawić radość panu młodemu, który z pewnością ucieszy się na widok nowoczesnego grilla, przy którym latem ugości przyjaciół i rodzinę? A co powiesz na klasykę gatunku? Najwyższej klasy zestaw sztućców wykonany ze srebra, złota lub miedzi oraz duży zestaw stylowej porcelany to kolejny pomysł na doskonały prezent ślubny

Zespół stylistów Westwing jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą podczas poszukiwania prezentu ślubnego. Zainspiruj się naszymi poradami, pomysłami na podarunki i wskazówkami, jak najlepiej dopasować upominek do nowożeńców. Oczaruj parę młodą prezentem ślubnym, który z pewnością sprawi im radość!

Zarejestruj się na Westwing i zainspiruj się tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Znajdziesz tam tematyczne kampanie, z pomysłami na prezent ślubny oraz artykuły, które uczynią Twój dom piękniejszy!